Guest book

 1. Antoni skrajny 21.08.2012 2:58 PM

  Witam Pana.
  Trafiłem tu zupelnie przypadkowo, przez forum fotograficzne , gdzie zostawił Pan pod moim zdjęciem enigmatyczny komentarz.
  Pragnę podziękować, za to bardzo serdecznie, pokazał mi Pan prawdziwa sztuke.
  Przepiekne nsaycone kolory, ostrość trafiona idealnie, przemyślane i świadome kadry – ogromne wyrazy uznania – chapeau bas !!

  Pozdrawiam z Siedlec.
  Antoni Skrajny.

 2. janasiwona @wp.pl 22.01.2012 9:20 PM

  Zbyszku, dziś miałam okazję zobaczyć Twoje piękne fotografie. Jestem pod wrażeniem, są śliczne. Szkoda tylko ,że czas tak szybko biegnie do przodu i pewnie teraz już się nie spotkamy. Legnica zostanie dla Ciebie tylko wspomnieniem z dzieciństwa.Życzę Ci wszystkiego najlepszego w dorosłym juz życiu , pozdrawiam serdecznie.

 3. Dobre zdjęcia! Doceniam tym bardziej gdy patrzę na exif. Ciśniesz swojego d80 do granic ;) Pozdrawiam

 4. Witam. swietne zdjecia, wlasnie osiedlilem sie z rodzina w sha.. niewielu tu polakow, chetnie sie kiedys z panem spotkam i porozmawiam o fotografii ( tez mam taki zawod) pozdrawiam m.muzylo@wp.pl

 5. Super sprawa, robi wrażenie

 6. hey, just chanced upon your work… very very nice, thanks!

 7. Nice work mate.

 8. Rewelacyjne zdjęcia, gratuluję dobrego oka i umiejętności.

 9. Krisu - rymek 15.09.2010 1:39 AM

  siema kuzyn :), co tam u Ciebie cholero Ty jedna…. Lepiej wracaj szybko tu do nas, bo smutno bez Ciebie… na weselichu nawet nie było kiedy siąść i porządnie się napić i pogadać… :)))) Fajnie tam klimaty masz – widze po fotkach :) A co do samych fotek to powiem Ci, że Kasia już mi męczy o lustrzance :)) bo ma duuuużego wkręta w fotografie i chce iść do szkoły, co by się troche techniki nauczyć oczywiście :-))) Nom to tyle narazie.. Życze dużo powodzenia i całuje papap

 10. Kuzyn jesteś mistrzem:) Zapisuje sie do Ciebie na sesje fotograficzną:)

  Zdjęcia są pełne polotu, energii, pomysłu, zmysłowości i co najważniejsze- są dobrze zrobione. I’m so exited. Good luck!! Wrocław Cie wspiera:)

 11. renifer z odyssei 30.08.2010 12:10 AM

  a panorama z Victoria Peak… oby mi dane było coś takiego zobaczyć. siądę i się ze szczęścia poryczę, autentycznie. :)

 12. renifer z odyssei 30.08.2010 12:04 AM

  piękne zdjęcia. ta wyrazistość nieoczywista. piękne. :)

 13. Witam i pozdrawiam z Shenzhen! W Szanghaju na pewno tematów do zdjęć Ci nigdy nie braknie, ja tam potrafię w 3 dni zrobić 500 zdjęć i nachodzę się przy tym chyba 40 km :-)))

 14. czesc spotkalismy sie w samolocie z z Moskwy. Zdjecia masz swietne oby tak dalej pozdrawiam na

 15. Fotki pierwsz klasa. Co do bloga to wypowiem się jak się trochę rozpiszesz. Pamiętając poprzedniego bloga – jestem dobrej myśli :)))

 16. wow. you really left me speechless. Keep up the good work!:)))

 17. Wypraszam sobie – nie z Wioślarskiej tylko Narciarskiej ;)

 18. Hey,
  jestem pod wielkim wrażeniem niesamowitości Twoich zdjęć, ale jeszcze bardziej tego jak przeobraziłeś się ze Zbyszka z Wioślarskiej w Zeda – odważnego, pełnego nadziei i realizującego swoje pasje. Podziwiam Cię za to :)

Leave your comment